Про нас

Туристичний клуб розвитку особистості “WIWI” (“WIn over the WIldness”, перекладається з англійської мови, як “перемога над дикістю”) – християнський клуб активного та екстремального відпочинку.

Турклуб WIWI, своєю основною ціллю вважає розвиток характеру, побудову відносин,  зміцнення сімей та команд, виховання дітей через туризм. Ми культивуємо цінності достойні чемпіонів: перемагаючи дикість природи, перемагай свою дикість, вчися культури відпочинку, неси відповідальність за себе, дбай за оточуючих, будь терплячими, цілеспрямованими та зціпивши зуби досягай успіху.

Ісус стоїть в основі нашого життя. Він перший показав приклад перемоги над дикою природою людини. А Біблія – це книга чемпіонів, історія успіху, компас великих. Микола Коперник, Френсіс Бекон, Джоанс Кеплер, Галілео Галілей, Рене Декарт, Ісаак Ньютон, Роберт Бойль, Майкл Фарадей, Грегор Мендель, Джеймс Клерк Максвел, Джордж Габріель Стокс і це не повний перелік, і лише, тільки загально відомих, глибоко віруючих в Христа вчених, які закладали фундамент для сучасної науки.

Команда “Турклуб WIWI” вірить, що саме Бог, який Духом Своїм живе в людині, відрізняє її від тварин. І, як помітив Дарвін, без Бога, людина справді дуже подібна на мавпу. Але він помилково зробив висновок про те, що мавпа стала людиною. На справді ж люди відкинувши Бога, стають мавпами.

“Будьте досконалими, бо Я досконалий”, – каже Господь (Матвія 5:48). Це і є WIWI шлях – разом з Вами змінюватись в Його образ.

Гроші не є нашою головною ціллю. “Турклуб WIWI” – це хоббі, це сім’я, це відносини.
Вартість пригод з нами включає в себе лише собівартість (оренда спорядження, розхідні матеріали, трансфери, харчування) та символічних 50грн на підтримання WIWI сайту.

Ми шукаємо безпечні пригоди, а не організовуємо комерційні тури. Тому в походах Ви будете робити все те ж, що і ми: нести відповідальність, шукати маршрут, воду, часом і їжу, переносити вантажі, розкладати табір, куховарити, складати, мити, сушити спорядження і тому подібне.

Запрошуємо Вас подорожувати та змінюватись разом з “Турклуб WIWI”!

В команді турклкбу WIWI

Юра (WIWI)

Роль: Керівник “Турклуб WIWI”

Проживання: м.Тернопіль

Освіта: ТНПУ фізмат

Віра: Ісус – мій Володар і Бог, а не просто історична особа!

Туристичний досвід: походи в Карпати, сплави на Дністрі

Сімейний стан: Одружений

Дружина мудра красуня

Син чемпіон