Історії

Турблуб WIWI не організовує комерційні походи в яких все проходить чітко і продумано з повною відповідальністю зі сторони організаторів. Звичайно, безпека для WIWI стоїть на першому місці і ми ретельно готуємось до наших походів. Ми любимо ризикувати, але лише тоді, коли ризик є прорахованим та безпечним.

Саме тому, в кожному нашому поході є якісь пригоди, згадуючи які, ми не можемо надивуватись. Ми не організовуємо їх. Вони самі нас знаходять, а ми просто до них готові.

Чудо навігації

Ось стою я на роздоріжжі. Ліва нога порізана, права спухла від укусу якоїсь мошки. Живіт бурчить, в горлі пересохло.

Читати далі

От теля!

Відбувся перший сплав. Маршрут був новий - не такий, як минулого року. Причиною такої зміни стали тривалі дощі, які перетворили ґрунтові каньйонівські дороги в справжнісінькі тортури для автомобілів.

Читати далі

Отом ся приїхав!

В салоні сиділа ще одна пасажирка. Її очі вилізли з орбіт, а щелепа впала на коліна, коли відкрились двері і я зробив крок в безодню, миттю перетворившись на мокрого, зацьомканого кота.

Читати далі

Мити чи не мити

Йшов другий день походу. Вони заледве перелізли через каскад гір. Ноги гуділи. Плечі нили. Мошка їх нещадно нищила.

Читати далі

Урок

Кінець квітня. Літо не чекало своєї черги і прийшло зразу після зими. Спека. Батько з сином, на двомісній байдарці піднімаються тоненькими вуличками Серету.

Читати далі

Харчування в Карпатах чотирьох денний похід

Меню харчування людини сильно залежить від умов в яких вона перебуває. Дане меню ми використовуємо в коротких походах по Карпатах.

Читати далі

Молоко vs Вода або пригоди молока

Кілька годин по тому, зійшовши в долину, ми побачили якесь поселення. Чотири чи п'ять темних, жалісних хаток.

Читати далі

В горах з Богом

Заблукали ми якось, з братом, серед недоторканих трав однієї карпатської гори. Сік дощ. Хмари окутали нас наче перина на височезному бабусиному ліжку.

Читати далі

Та в Карпатах вода всюди!

Літо. Мабуть 2014 рік, вже не пам'ятаю. Карпати. Наш з братом перший самостійний похід в гори і взагалі перший повноцінний похід.

Читати далі