Моє здивування

Минулої неділі я, чоловік і наш син (10 років) урізноманітнили своє життя сплавом по Дністру на катамарані.
Це був перший досвід подібного відпочинку. Спочатку ми лазили (в прямому значенні цього слова) по Одаївській печері, з одного боку це було місцями складно, з другого цікаво і пізнавально.

Потім ми складали свій плавзасіб і готували смачний і ситний сніданок.

Далі нас чекала незабутня подорож по Дністрі з дуже чарівною природою. Особливо заворожував каньйон, від якого неможливо було відвести погляд. Також всі багато купались і дурачились.

Окремо хочу подякувати всім учасникам сплаву за чудову, веселу компанію і за гарно проведений разом час.

А далі нас чекало найцікавіше – розіграш польоту на параплані!

Чесно кажучи я як тільки почула про це зразу сказала, що якщо виграю, то обов’язково полечу! Наш інструктор Юра (WIWI), підготував довгі палички і одну коротку, уявіть моє здивування і радість коли мій син перший з учасників розіграшу витягнув коротку паличку, так як він боявся летіти полетіла Я. Це були просто неймовірні відчуття! Страху не було, було відчуття свободи , паріння в небі. Тепер я розумію чому багато людей літають на парапланах, словами це важко передати, треба попробувати. Обов’язково полечу ще раз!

Хочу подякувати від моєї сім’ї нашому керівнику Юрі (WIWI) за хорошу організацію нашого невеличкого походу, смачні обід та вечерю, цікаві та пізнавальні розповіді. Звичайно особлива подяка за ідею і організацію польоту на параплані, сама б я точно не рішилась на це.

Текст: Ірина
Фото: команда туру “Три стихії”